Header image alt text

Смілянська міжрайонна прокуратура

Керівництво

 Керівник Смілянської місцевої прокуратури

IMG_6421Яценко Володимир Семенович 1978 року народження, старший радник юстиції.

У 1999 році закінчив Харківський університет внутрішніх справ та у 2009 році Національну академію прокуратури України.

Свою трудову діяльність почав у 1999 році з посади слідчого Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області.

З травня 2000 року обійняв посаду слідчого Шевченківської транспортної прокуратури Черкаської області.

З лютого 2001 року по липень 2004 року правцював помічником Смілянського міжрайонного прокурора, а в подальшому до червня 2005 року обіймав посаду прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Черкаської області.

З червня 2005 року по липень 2007 року працював заступником Шевченківського транспортного прокурора Черкаської області.

З липня 2007 по липень 2010 років очолював прокуратуру Корсунь –Шевченківського району Черкаської області.

З липня 2010 року працював прокурором відділу прокурори Черкаської області та з вересня 2010 по червень 2013 років обіймав посади помічника та прокурора Смілянської міжрайонної прокуратури.

З червня 2013 по березень 2015 років працював прокурором відділу нагляду  за додержанням законів органами податкової міліції та старшим прокурором відділу управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Черкаської області.

У період з березня по червень 2015 року обіймав посаду заступника начальника управління – начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Черкаської області.

З червня по грудень 2015 року працював заступником Смілянського міжрайонного прокурора та в подальшому з грудня 2015 року призначений начальником Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури Черкаської області.

З 22.11.2017 наказом Генерального прокурора України призначений на посаду керівника Смілянської місцевої прокуратури.

foto2

Пидорич Дмитро Миколайович

Перший заступник керівника Смілянської місцевої прокуратури

радник юстиції

 Пидорич Д.М. народився у 1982 році у м. Харків.

У 2005 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав у 2005 році з посади в.о. старшого помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси. В подальшому працював помічником, старшим помічником, слідчим прокуратури Соснівського району м. Черкаси, старшим помічником та заступником прокурора м. Черкаси, заступником начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією управління прокуратури Черкаської області.

З червня 2011 року по грудень 2015 року очолював прокуратуру Кам’янського району Черкаської області.

З 15 грудня 2015 року призначений першим заступником керівника Смілянської місцевої прокуратури.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Черкаської області.

Лут

Лут Іван Володимирович 

Заступник керівника Смілянської місцевої прокуратури

радник юстиції

Лут І.В. народився 1978 року у с. Ленінське, Чорнобаївського району, Черкаської області.

У 1999 році закінчив Національну академію внутрішніх справ м. Київ.

Свою трудову діяльність розпочав з посади слідчого слідчого відділу Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області. У січні 2001 року звільнений з ОВС та прийнятий на посаду в.о. помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси прокуратури Черкаської області.

У подальшому працював та перебував на посадах старшого слідчого прокуратури Соснівського району м. Черкаси Черкаської області, прокурора та старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Черкаської області, заступника прокурора Придніпровського району м. Черкаси Черкаської області,  заступника прокурора Черкаського району Черкаської області, Черкаського міжрайонного природоохоронного прокурора Черкаської області, Черкаського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Черкаської області, з травня 2014 року працював прокурором відділу нагляду за додержанням законів  при провадженні досудового розслідування у кримінальних провадженнях про корупційні злочини управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими  органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України.

З 15.12.2015 наказом в.о. прокурора Черкаської області призначена на посаду заступника керівника Смілянської місцевої прокуратури.

 Горідько

Горідько Володимир Віталійович

Заступник керівника Смілянської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції

Горідько В.В. народився 1984 року в м. Городище Черкаської області

У 2006 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність розпочав з посади помічника прокурора району.

В подальшому працював прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Черкаської області; начальником відділу приймання, опрацювання та аналізу оперативної інформації управління прокуратури Черкаської області; начальником відділу статистики, ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань прокуратури Черкаської області.

З жовтня 2014 по грудень 2015 року обіймав посаду прокурора Чигиринського району Черкаської області.

З 15.12.2015 в.о. прокурора Черкаської області призначений на посаду заступника керівника Смілянської місцевої прокуратури.