За принципової позиції прокурорів Корсунь-Шевченківського відділу Смілянської окружної прокуратури засуджено до штрафу 500 неоподаткованих мінімумів громадян чоловіка, який обвинувачувався у спричиненні злочину, за ч. 1 ст. 382 КК України (умисне невиконання постанови суду, що набрала законної сили).

Під час судового розгляду прокурором доведено, що житель Київської області згідно постанови суду був притягнутий до адміністративної відповідальності за керування в нетверезому стані та позбавлений керувати транспортними засобами строком на 10 років, однак не зважаючи на вказане судове рішення чоловік продовжував керувати автомобілем та був зупинений працівниками поліції на блокпості в м. Корсунь-Шевченківський. Враховуючи всі обставини кримінального правопорушення та особу обвинуваченого суд призначив покарання у вигляді штрафу на суму 8500 грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.