Смілянською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт та в подальшому підтримано державне обвинувачення стосовно 41-річного черкасця за фактом вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку (ч. 1 ст. 156 КК України), умисного одержання доступу до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем чи технологій, її придбання і зберігання без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).

Установлено, що обвинувачений з кінця грудня 2020 року до квітня 2021 року, умисно, з метою задоволення статевої пристрасті, використовуючи мобільний додаток Telegram, здійснюючи переписку з неповнолітнім та достовірно знаючи про його вік й неналежний рівень матеріального забезпечення, вчинив розпусні дії стосовно останнього, що полягали у пропозиції виготовлення та пересилання фотозображень порнографічного характеру за грошову винагороду, у зв’язку з чим здійснив інтелектуальне розбещення неповнолітнього. Отримавши доступ до фотозображень, що містять ознаки дитячої порнографії, зберігав їх на власному мобільному телефоні до виявлення та вилучення правоохоронцями під час проведення обшуку.

Соснівським районним судом міста Черкаси засуджено чоловіка до 3-х років позбавлення волі за позбавленням права обіймати посади пов’язані з роботою з малолітніми та неповнолітніми дітьми У судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину та щиро розкаївся, просив вибачення у потерпілого у зв’язку з чим судом застосовано ст. 75 КК України та звільнено від відбування покарання з іспитовим терміном 2 роки.