За принципової позиції прокурора Городищенського відділу Смілянської окружної прокуратури Городищенським районним судом Черкаської області засуджено до позбавлення волі чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно).

Під час судового розгляду доведено, що 40-річний чоловік, мешканець м. Городище Черкаської області, будучи раніше неодноразово судимим за вчинення умисних корисливих злочинів, 01.04.2021 у вечірній час, скориставшись тим, що потерпілий не зачинив автомобіль та залишив ключі в замку запалення,. Потерпілий разом з товаришем намагалися його наздогнати та зупинити. У подальшому автомобіль було зупинено працівниками поліції.

Враховуючи наявність доказів, суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України та призначив покарання у вигляді 6 років реального позбавлення волі.

Наразі рішення суду не набрало законної сили.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.