Канівським відділом Смілянської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях відносно жителя Канівської громади за незаконне зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду, що передбачено частиною 1 статті 249 Кримінального Кодексу України.
Досудовим розслідування встановлено, що чоловік перебуваючи на Кременчуцькому водосховищі р. Дніпро, в адміністративних межах с. Пекарі, Черкаського району, Черкаської області, переслідуючи ціль незаконного вилову риби, умисно займався незаконним рибним добувним промислом із застосуванням забороненого знаряддя лову – 3 (трьох) сіток, які являються забороненим знаряддям лову, в результаті чого ним незаконно добуто рибу видів: «Окунь», «Лящ», «Карась», «Плітка». Вказаними незаконними діями останній спричинив істотну шкоду рибному господарству України на загальну суму 22117 грн.
Враховуючи те, що правопорушник в ході досудового розслідування добровільно збитки завдані рибному господарству не сплатив, прокурором Смілянської окружної прокуратури до суду пред’явлено позовну заяву про стягнення з винної особи зазначених збитків у судовому порядку.