За процесуального керівництва Смілянської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно раніше неодноразово судимого мешканця міста Сміли, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч.ч. 2,4 ст. 185 КК України – крадіжка вчинена повторно та крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 30-річний мешканець міста Сміли, будучи раніше судимим за вчинення злочинів проти власності та маючи незняту та непогашену судимість, на шлях виправлення не став та знову, з вересня 2021 року здійснював численні крадіжки у громадян міста Сміли. Крім того, незважаючи на введення військового стану на території України, протягом березня 2022 року чоловік продовжив свою злочинну діяльність, здійснюючи крадіжки в продовольчих магазинах міста Сміли.
Зважаючи на систематичність вчинення крадіжок, в тому числі в умовах воєнного стану, злочинцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та обвинувальний акт скеровано до суду.
Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.