Досудовим розслідуванням встановлено, що 22 квітня 2022 року, у вечірній час, в період дії воєнного стану, діючи умисно та цілеспрямовано, за попередньою змовою, 17-річний та 18-річний юнаки в м. Корсунь-Шевченківський, штовхнувши потерпілу від чого остання впала, вирвали з її рук жіночою сумкою, в якій знаходився гаманець з грошовими коштами, мобільний телефон та інші особисті речі потерпілої. Після цього місце вчинення злочину підозрювані покинули, чим спричинили потерпілій матеріальну шкоду, а викраденими речами розпорядилися на власний розсуд.

Досудове розслідування здійснюється слідчими відділу поліції № 1 Черкаського РУП ГУНП України в Черкаській області. Вжитими заходами особи злочинів встановлено, оголошено про підозру за ч. 4 ст. 186 КК України та вирішуватиметься питання про обрання запобіжних заходів.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.