За процесуального керівництва Смілянської окружної прокуратури повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення спеціалісту з технічного нагляду за фактом вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що особа, використовуючи свої службові повноваження, достовірно знаючи що, підрядник видала акти приймання будівельних робіт з недостовірними відомостями, завищивши обсяг і вартість фактично виконаного ремонту, використовуючи свої службові повноваження в інтересах підрядника підписав та завірив вказані акти, в результаті чого підрядник незаконно заволодів бюджетними коштами в сумі понад 1 млн грн, які виділені для ремонту дорожнього покриття вулиць міста Сміли.

Кримінальне провадження розпочато Смілянською окружною прокуратурою за матеріалами Управління СБУ в Черкаській області.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.