Смілянською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту психотропних речовин в селі Мліїв Черкаського району.

Під час досудового розслідування за результатами проведення слідчих та негласних слідчих (розшукових) дій встановлено, що на житель села Мліїв Черкаського району ( колишній Городищенський район) здійснював із своєю співмешканкою незаконний збут порошкоподібної речовини, яка згідно висновку судово-хімічної експертизи є психотропною речовиною, обіг якої обмежено, а саме —  амфетаміном.

На даний час особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України – незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та збут психотропних речовин вчинений групою осіб.

Слідчим суддею задоволено клопотання погоджене прокурором клопотання слідчого, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Довідково: за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого   ч. 2 ст. 307 КК України, підозрюваному загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років.