Досудовим розслідуванням встановлено, що місцевий житель територіальної громади міста Корсунь-Шевченківський, який раніше неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за порушення правил ПДР України, керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння за що на нього було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП та постанова про накладення адміністративного стягнення за ч. 1 ст. 121 КУпАП.

На наступний день, з метою уникнення відповідальності, перебуваючи в приміщенні територіального відділення поліції, підозрюваний надав дільничному офіцеру поліції неправомірну вигоду у розмірі 400 доларів США, що згідно офіційного курсу Національного банку України становить 10500 гривень.

Зібравши достатньо доказів, прокуратурою повідомлено місцевого жителя про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України – надання неправомірної вигоди службовій особі за невчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданого службового становища.