Канівським відділом Смілянської окружної прокуратури проведено перевірку додержання законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних справах в частині виконання додаткового покарання у виді конфіскації майна засуджених в діяльності міськрайонного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
Як встановлено перевіркою, під час виконання кримінальних покарань у виді конфіскації майна державними виконавцями Відділу допускаються грубі порушення вимог Закону України «Про виконавче провадження», Інструкції з організації примусового виконання рішень, які потребують негайного усунення та відповідного реагування з боку керівництва органу.
З матою вжиття невідкладних дієвих заходів щодо усунення виявлених прокуратурою порушень при виконанні судових рішень у кримінальних справах у вигляді конфіскації майна засуджених та недопущення їх у подальшому Смілянською окружною прокуратурою внесено письмову вказівку, яка наразі перебуває на розгляді.