Смілянською окружною прокуратурою встановлено, що між навчальним закладом і ФОП укладено договір закупівлі обладнання для навчального закладу міста Канева. З урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі», сторонами на момент підписання договору були погоджені всі істотні умови, в тому числі і строк виконання зобов`язань за договором.

Проте в подальшому, між сторонами без належних на те підстав, укладено додаткові угоди, згідно яких суттєво продовжено строки поставки товару, що в свою чергу не відповідає вимогам законодавства України, з огляду на що зазначені угоди є недійсними.

Вказане, в свою чергу, порушує основні принципи публічних закупівель, а саме добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, запобігання корупційним діям і зловживанням.

Реагуючи на порушення, керівник Смілянської окружної прокуратури звернувся з позовом до господарського суду Дніпропетровської області про стягнення 36 тис.грн пені та штрафних санкцій з фізичної особи-підприємця, який невчасно поставив  обладнання для навчального закладу міста Канева.

Наразі судом відкрито провадження у справі та призначено судовий розгляд.